+380961575733

+380639947402

Украина, Одесса

ФОП Дзерин Б.С.

Повернення і обмін

Повернення і обмін


Відповідно до ст. 9 п.1 Закону України "Про захист прав споживачів" покупець має право протягом чотирнадцяти днів обміняти товар належної якості на аналогічний товар, якщо товар не задовольняє покупця за формою, габаритами, кольором, розмірами або з інших причин не може бути використаний їм по призначенням.

Обмін товару належної якості провадиться в разі, якщо товар не був використаний а також повністю збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, ярлики, упаковка.

У разі відсутності в магазині аналогічного товару, покупець має право придбати будь-які інші товари з асортименту магазину з відповідним перерахуванням вартості або ж отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або придбати аналогічний товар при першій же постачання відповідного товару, про що продавець зобов'язується повідомити покупця в день поставки. (Ст.9 п.2 Закону)

При процедурі повернення грошей, розрахунки з покупцем проводяться виходячи з вартості товару на час його купівлі з вирахуванням вартості доставки.

Для здійснення повернення необхідно звертатися за номером +380639947402, або за еллектронной поштою petfood.com.ua@gmail.com


Товар добавлен в корзину
Легкий заказ

Подпишитесь чтобы получать акционные предложения!