Навіть з найкращим преміальним кормом, деякі потреби тварини не завжди можуть бути задоволені повністю, тому що практично будь повнораціонний корм призначений тільки для стандартного, можна сказати рядового, випадку. Але життя не звичайна справа. Різні зміни в життя тварини, такі як хвороба, ріст, зміна рівня навантаження, не можуть бути вирішені тільки за допомогою звичайного корму, так як це може принести більше шкоди, ніж користі.

Скажімо організм собаки, навряд чи буде позитивно сприймати більш жирний корм у разі підвищеної потреби в білку. У такій ситуації завжди розумніше використовувати вітамінні добавки.

Повністю перероблена лінія вітамінів від DR.Clauder's дозволяє усвідомлено і відповідально підходити до життя своїх домашніх улюбленців, і покривати всі потреби з допомогою кормових добавок!

Чому вітамінні добавки потрібні?

Особливі ситуації в житті собаки, такі як підвищений стрес, одужання після хвороби або операції, фізична напруга або натуральне годування можуть бути причинами, які роблять харчові добавки необхідними.

Dr. Clauder's Function & Care products пропонує вам як відповідального власника домашньої тварини, широкий асортимент високоякісних продуктів, які оптимально доповнюють щоденний раціон вашої собаки і відповідають її потребам.

З допомогою длителных досліджень і розробок створюються рецептури, які показують високий ступінь ефективності, за рахунок використання високоякісних масел і трав та інших натуральних інгредієнтів . Також завдяки спеціально розробленим смакових композицій, Доктор Клаудерс також досягає надзвичайно високого рівня визнання серед собак і кішок